Покемони
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кралят на Шаманите/Shaman king

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Пол_

Пол_


Брой мнения : 484
Join date : 23.08.2009

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyЧет Авг 27, 2009 6:13 pm

Яко е
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Брой мнения : 738
Join date : 25.05.2009

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyВто Сеп 01, 2009 10:05 pm

Кралят на Шаманите/Shaman king Shaman_King_Volume_1__medium
Върнете се в началото Go down
https://pokemoni.bulgarianforum.net
Пол_

Пол_


Брой мнения : 484
Join date : 23.08.2009

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyПет Сеп 04, 2009 3:10 pm

Кралят на Шаманите/Shaman king Shaman_king
Върнете се в началото Go down
Гари

Гари


Брой мнения : 484
Join date : 05.09.2009
Age : 28
Местожителство : Пазарджик

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyСъб Сеп 05, 2009 6:05 pm

Дъ бест е , любимоти ми аниме , преди да се появи Наруто и Покемон Адвансет , Адвамсет Батъл и Адвансет Чалендж
Върнете се в началото Go down
Пол_

Пол_


Брой мнения : 484
Join date : 23.08.2009

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyНед Сеп 06, 2009 2:42 pm

Гари написа:
Дъ бест е , любимоти ми аниме , преди да се появи Наруто и Покемон Адвансет , Адвамсет Батъл и Адвансет Чалендж
и на мен така най ме кефи Лен ХД само как прибиваше оня с шегите забравих му името ХД
Върнете се в началото Go down
Гари

Гари


Брой мнения : 484
Join date : 05.09.2009
Age : 28
Местожителство : Пазарджик

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyЧет Сеп 10, 2009 3:15 am

Ами ония бе Джоко ХД ама мен ме кефеше Морти ХД само как ги мелеше като бе под власт на нз как се казваха ония ХД и като бе с Единството вс ония слугите на Зийк мое да не е шаман ама като се слее с ония Токагеро май бе ХД и ги меле всичките ХД
Върнете се в началото Go down
Пол_

Пол_


Брой мнения : 484
Join date : 23.08.2009

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyЧет Сеп 10, 2009 3:11 pm

Гари написа:
Ами ония бе Джоко ХД ама мен ме кефеше Морти ХД само как ги мелеше като бе под власт на нз как се казваха ония ХД
за Ана ли говориш ХД мен ме кефят най-мн Джоко,Трей и Лен ХД
Върнете се в началото Go down
Гари

Гари


Брой мнения : 484
Join date : 05.09.2009
Age : 28
Местожителство : Пазарджик

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyПет Сеп 11, 2009 11:03 pm

Мен ме кефят Морти , Басил май бе ония дето искаше да обива преятелите на Йо и да оства Йо за Зийк и Зийк ме кефи , и Йо малко ХД и не бе Ана ами там едни ловци на шамани ли бяха дето не моеха а видят духа на Морти и някой им каза че не е шаман те го взеха под контрол и накрая като се освободи ги помеле всичките ХД, когато вкара на Амидамаро фр - то в лаптопа уе ХД
Върнете се в началото Go down
Пол_

Пол_


Брой мнения : 484
Join date : 23.08.2009

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyСъб Сеп 12, 2009 11:43 pm

Гари написа:
Мен ме кефят Морти , Басил май бе ония дето искаше да обива преятелите на Йо и да оства Йо за Зийк и Зийк ме кефи , и Йо малко ХД и не бе Ана ами там едни ловци на шамани ли бяха дето не моеха а видят духа на Морти и някой им каза че не е шаман те го взеха под контрол и накрая като се освободи ги помеле всичките ХД, когато вкара на Амидамаро фр - то в лаптопа уе ХД
оня Джоко само го прибиват с тия шеги ХД а Лен и Трей само се карат другия отбор кой беше Йо,Рио и кой друг беше оф не съм го гледал отдавна ХД
Върнете се в началото Go down
Пол_

Пол_


Брой мнения : 484
Join date : 23.08.2009

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyСъб Сеп 12, 2009 11:54 pm

Пол_ написа:
Гари написа:
Мен ме кефят Морти , Басил май бе ония дето искаше да обива преятелите на Йо и да оства Йо за Зийк и Зийк ме кефи , и Йо малко ХД и не бе Ана ами там едни ловци на шамани ли бяха дето не моеха а видят духа на Морти и някой им каза че не е шаман те го взеха под контрол и накрая като се освободи ги помеле всичките ХД, когато вкара на Амидамаро фр - то в лаптопа уе ХД
оня Джоко само го прибиват с тия шеги ХД а Лен и Трей само се карат другия отбор кой беше Йо,Рио и кой друг беше оф не съм го гледал отдавна ХД
сетих сееее оня с скелетите забрайх му името ХД оня духа му беше Илайза или нз си ко ХД
Върнете се в началото Go down
Гари

Гари


Брой мнения : 484
Join date : 05.09.2009
Age : 28
Местожителство : Пазарджик

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyСъб Сеп 12, 2009 11:58 pm

Фауст Осми ХД мое и да е Девети или Седми
Върнете се в началото Go down
Пол_

Пол_


Брой мнения : 484
Join date : 23.08.2009

Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king EmptyНед Сеп 13, 2009 12:01 am

Гари написа:
Фауст Осми ХД мое и да е Девети или Седми
както и да е аз напраих един форум на Краля на Шаманите ХД да ти го дам ли ХД то там съм само аз ама...сложих го в бгтоп и гугъл би тряало некой да се е регнал ХД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кралят на Шаманите/Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралят на Шаманите/Shaman king   Кралят на Шаманите/Shaman king Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кралят на Шаманите/Shaman king
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Покемони :: Разни-
Идете на: