Покемони
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Огнена площадка

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Пол_

Пол_


Брой мнения : 484
Join date : 23.08.2009

Огнена площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Огнена площадка   Огнена площадка EmptyНед Сеп 06, 2009 2:12 pm

Тук тренирате огнен тип покемони
Върнете се в началото Go down
Гари

Гари


Брой мнения : 484
Join date : 05.09.2009
Age : 28
Местожителство : Пазарджик

Огнена площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена площадка   Огнена площадка EmptyНед Сеп 13, 2009 12:09 am

Магмар , Комбаскен излезте , много сте тренирани и силни , първите ми покемон време е да еволюирате искам да се биете и да дадете всичко от себе си за да победите опонента , давайте след 30 мин идвам да ви видя как сте ще съм в онова кафене ей там
Върнете се в началото Go down
Пол_

Пол_


Брой мнения : 484
Join date : 23.08.2009

Огнена площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена площадка   Огнена площадка EmptyНед Сеп 13, 2009 12:10 am

Гари написа:
Магмар , Комбаскен излезте , много сте тренирани и силни , първите ми покемон време е да еволюирате искам да се биете и да дадете всичко от себе си за да победите опонента , давайте след 30 мин идвам да ви видя как сте ще съм в онова кафене ей там
те станали по-силни и били готови за еволюиране след една битка в зала щели да еволюират
Върнете се в началото Go down
Гари

Гари


Брой мнения : 484
Join date : 05.09.2009
Age : 28
Местожителство : Пазарджик

Огнена площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена площадка   Огнена площадка EmptyНед Сеп 13, 2009 12:14 am

Добре върнете се

П.П.Пиши в Каналейв или в Вейлстоун
Върнете се в началото Go down
Пол_

Пол_


Брой мнения : 484
Join date : 23.08.2009

Огнена площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена площадка   Огнена площадка EmptyВто Сеп 15, 2009 7:19 pm

Куилава и Чаризард излезте време за тренировка Куилава огнено келол а след това бързина а ти Чаризард полети а след това направи огнехвъргачка Куилава използвай опърляне а ти Чаризард избегни и гига удар Куилава не избегвай а контраатакувай с всичките ти атаки (почти успял бил изтощен)Куилава искам да научиш буен огън затова повтаряйте това с Чаризард докато не научиш буен огън Монферно излез искам от теб направиш същото като с Куилава срещу Чаризард и ти трябва да научиш буен огън а сега давайте
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Огнена площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена площадка   Огнена площадка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Огнена площадка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тревната площадка
» Призрачната площадка
» Ледената площадка
» Многообразната площадка
» Площадка за академията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Покемони :: Тренировъчните площадки-
Идете на: